Piłka nożna

ZALOGUJ SIĘ W WERSJI MOBILNEJ

Wybierz kategorię:

Football, Rugby
Hokej
Inne
Kolarstwo
Koszykówka
Piłka nożna
Piłka ręczna
Siatkówka
Snooker
Sporty motorowe
Sporty walki
Tenis


Wtorek 16 lipiec 2019
17:00 Liga Mistrzow - kwalifikacje Shkendija - Kalju ->
17:00 Liga Europy - kwalifikacje: Banants - Cukaricki ->
19:00 Liga Europy - kwalifikacje: Klaksvik - Riteriai ->
19:30 Liga Mistrzow - kwalifikacje: Saburtalo Tbilisi - S. Tiraspol ->
19:30 Mecz towarzyski: Peralada - Espanyol ->
19:30 Mecz towarzyski: Extremadura UD - Reading -> ->
20:00 Liga Mistrzow - kwalifikacje: HB Torshavn - HJK ->
20:00 Liga Mistrzow - kwalifikacje: Valletta - Dudelange ->
20:30 Liga Europy - kwalifikacje: Titograd - CSKA Sofia ->
20:30 Mecz towarzyski: Dresden - PSG -> ->
20:45 Liga Mistrzow - kwalifikacje: Crvena zvezda - Suduva ->
20:45 Liga Mistrzow - kwalifikacje KF Feronikeli - TNS ->
21:30 Mecz towarzyski: FC Porto - Fulham ->
Środa 17 lipiec 2019
02:30 Copa Sudamericana - 1/8 finalu: La Equidad - Royal Pari -> ->
16:45 Mistrzostwa Europy U19 - faza grupowa: Portugalia - Hiszpania -> ->
18:30 Liga Mistrzow - kwalifikacje Riga FC - Dundalk ->
19:00 Liga Mistrzow - kwalifikacje: AIK Stockholm - Ararat-Armenia ->
19:00 Liga Mistrzow - kwalifikacje: Qarabag - Partizani ->
19:00 Liga Mistrzow - kwalifikacje: Rosenborg - Linfield ->
19:00 Mistrzostwa Europy U19 - faza grupowa: Armenia - Wloch -> ->
19:30 Liga Mistrzow - kwalifikacje: Ludogorets - Ferencvaros ->
20:00 Liga Mistrzow - kwalifikacje: CFR Cluj - FC Astana ->
20:00 Liga Mistrzow - kwalifikacje: Piast Gliwice - BATE ->
20:15 Liga Mistrzow - kwalifikacje: Maribor - Valur ->
20:15 Liga Mistrzow - kwalifikacje: Sutjeska - Slovan Bratislava ->
20:45 Liga Mistrzow - kwalifikacje: Celtic - Sarajevo ->
21:00 Puchar Narodow Afryki - mecz o 3. miejsce: Tunezja - Nigeria -> -> ->
Czwartek 18 lipiec 2019
02:30 Copa Sudamericana - 1/8 finalu: Ind. del Valle - Caracas -> ->
05:00 International Champions Cup: Arsenal - Bayern -> -> ->
16:45 Mistrzostwa Europy U19 - faza grupowa: Czechy - Norwegia ->
19:00 Liga Europy - kwalifikacje: Cracovia - Dunajska Streda ->
19:00 Mistrzostwa Europy U19 - faza grupowa: Irlandia - Francja -> ->
21:00 Liga Europy - kwalifikacje: Legia Warszawa - Europa FC ->
Piątek 19 lipiec 2019
02:30 Copa Sudamericana - 1/8 finalu: Argentinos Jrs - Colon -> ->
18:00 Ekstraklasa: Arka Gdynia - Jagiellonia Bialystok ->
20:30 Ekstraklasa: LKS Lodz - Lechia Gdansk ->
21:00 Puchar Narodow Afryki - final: Senegal - Algieria -> -> ->

Copyright © Fani.TV - Strona nie jest autorem transmisji, żadne z nich nie są również utrzymywane na serwerach strony. Prezentowane są jedynie linki embed znalezione w sieci. Nadawca kanału potwierdził posiadanie praw autorskich na stronie dostawcy serwera multimedialnego. Wszelkie zastrzeżenia prawne należy kierować do osób lub portali skąd pochodzi transmisja pod adres poczty elektronicznej dotyczący naruszeń (abuse, copyright), ponieważ administrator nie ma technicznych możliwości sprawdzenia kto jest właścicielem praw autorskich.